63VXG10000M35X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63VXG10000M35X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.63VXG10000M35X50.pdf2.63VXG10000M35X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63VXG10000M35X50
Številka dela 63VXG10000M35X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10207 pcs Podatkovni list 1.63VXG10000M35X50.pdf2.63VXG10000M35X50.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija VXG Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10000µF