63USR2200M22X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63USR2200M22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SNAP TERMINAL
Podatkovni listi: 1.63USR2200M22X40.pdf2.63USR2200M22X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63USR2200M22X40
Številka dela 63USR2200M22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis SNAP TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52630 pcs Podatkovni list 1.63USR2200M22X40.pdf2.63USR2200M22X40.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USR Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF