63USC4700MEFCSN22X50
RubyconRubycon
63USC4700MEFCSN22X50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63USC4700MEFCSN22X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63USC4700MEFCSN22X50.pdf2.63USC4700MEFCSN22X50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63USC4700MEFCSN22X50
Številka dela 63USC4700MEFCSN22X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30414 pcs Podatkovni list 1.63USC4700MEFCSN22X50.pdf2.63USC4700MEFCSN22X50.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.0135A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose