63USC10000MEFC30X50
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63USC10000MEFC30X50
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63USC10000MEFC30X50.pdf2.63USC10000MEFC30X50.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63USC10000MEFC30X50
Številka dela 63USC10000MEFC30X50 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19944 pcs Podatkovni list 1.63USC10000MEFC30X50.pdf2.63USC10000MEFC30X50.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.3135A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose