63USC2200MEFCSN20X35
RubyconRubycon
63USC2200MEFCSN20X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63USC2200MEFCSN20X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63USC2200MEFCSN20X35.pdf2.63USC2200MEFCSN20X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63USC2200MEFCSN20X35
Številka dela 63USC2200MEFCSN20X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45220 pcs Podatkovni list 1.63USC2200MEFCSN20X35.pdf2.63USC2200MEFCSN20X35.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.76A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose