63TXW330MEFC8X40
RubyconRubycon
63TXW330MEFC8X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63TXW330MEFC8X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63TXW330MEFC8X40.pdf2.63TXW330MEFC8X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63TXW330MEFC8X40
Številka dela 63TXW330MEFC8X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48373 pcs Podatkovni list 1.63TXW330MEFC8X40.pdf2.63TXW330MEFC8X40.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.11A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.02A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1485
63TXW330MEFCEFR8X40
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF