63TXW220MEFC8X30
RubyconRubycon
63TXW220MEFC8X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63TXW220MEFC8X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63TXW220MEFC8X30.pdf2.63TXW220MEFC8X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63TXW220MEFC8X30
Številka dela 63TXW220MEFC8X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67159 pcs Podatkovni list 1.63TXW220MEFC8X30.pdf2.63TXW220MEFC8X30.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 785mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.57A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1484
63TXW220MEFCEFR8X30
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.280" (32.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF