63MU474MB23225
RubyconRubycon
63MU474MB23225 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU474MB23225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210
Podatkovni listi: 63MU474MB23225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU474MB23225
Številka dela 63MU474MB23225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25648 pcs Podatkovni list 63MU474MB23225.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 1189-2557-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 0.47µF