63MU472MZ12012
RubyconRubycon
63MU472MZ12012 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU472MZ12012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 20% 63VDC 0805
Podatkovni listi: 63MU472MZ12012.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU472MZ12012
Številka dela 63MU472MZ12012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 4700PF 20% 63VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59674 pcs Podatkovni list 63MU472MZ12012.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 4700pF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije DC Link, DC Filtering