63MU152M2012
pregled izdelka
Številka dela: 63MU152M2012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805
Podatkovni listi: 63MU152M2012.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU152M2012
Številka dela 63MU152M2012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102724 pcs Podatkovni list 63MU152M2012.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 1500pF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 63MU0.001502012X
63MU0.001502012X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 63MU152M2012 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 1500pF ±20% Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 1500PF 20% 63VDC 0805
Tok - puščanje 63V