63MU151MZ12012
pregled izdelka
Številka dela: 63MU151MZ12012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 150PF 20% 63VDC 0805
Podatkovni listi: 63MU151MZ12012.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU151MZ12012
Številka dela 63MU151MZ12012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 150PF 20% 63VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115277 pcs Podatkovni list 63MU151MZ12012.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU