63MU102M2012
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU102M2012
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805
Podatkovni listi: 63MU102M2012.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU102M2012
Številka dela 63MU102M2012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1000PF 20% 63VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89829 pcs Podatkovni list 63MU102M2012.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 63MU0.00102012X
63MU0.00102012X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 1000pF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 1000pF