63MS73.3MEFCT55X7
RubyconRubycon
63MS73.3MEFCT55X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MS73.3MEFCT55X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63MS73.3MEFCT55X7.pdf2.63MS73.3MEFCT55X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 63MS73.3MEFCT55X7
Številka dela 63MS73.3MEFCT55X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2074049 pcs Podatkovni list 1.63MS73.3MEFCT55X7.pdf2.63MS73.3MEFCT55X7.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 24mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 36mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose