50YXF2.2MEFCT15X11
RubyconRubycon
50YXF2.2MEFCT15X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXF2.2MEFCT15X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXF2.2MEFCT15X11.pdf2.50YXF2.2MEFCT15X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXF2.2MEFCT15X11
Številka dela 50YXF2.2MEFCT15X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1788955 pcs Podatkovni list 1.50YXF2.2MEFCT15X11.pdf2.50YXF2.2MEFCT15X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18.06mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 43mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 50YXF2R2MEFCT15X11
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 2.5 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose