50WA470MEFCGC16X16
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50WA470MEFCGC16X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50WA470MEFCGC16X16.pdf2.50WA470MEFCGC16X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50WA470MEFCGC16X16
Številka dela 50WA470MEFCGC16X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 224796 pcs Podatkovni list 1.50WA470MEFCGC16X16.pdf2.50WA470MEFCGC16X16.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose