50WA150MEFC10X9
RubyconRubycon
50WA150MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50WA150MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50WA150MEFC10X9.pdf2.50WA150MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50WA150MEFC10X9
Številka dela 50WA150MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 637668 pcs Podatkovni list 1.50WA150MEFC10X9.pdf2.50WA150MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 320mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 384mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose