50ST225M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST225M4532X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST225M4532X
Številka dela 50ST225M4532X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28977 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 2.2µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
50ST335M5750
50ST335M5750
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 3.3UF 20% 50VDC 2220
Na zalogi: 12167 pcs
Prenesi:
RFQ
50ST225M4532
50ST225M4532
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812