50ST225M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST225M4532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST225M4532
Številka dela 50ST225M4532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17382 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 50ST2.2M4532X
50ST2.2M4532X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 2.2µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
50ST224MA13216
50ST224MA13216
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.22UF 20% 50VDC 1206
Na zalogi: 30353 pcs
Prenesi:
RFQ
50ST334MA23216
50ST334MA23216
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.33UF 20% 50VDC 1206
Na zalogi: 49645 pcs
Prenesi: 50ST334MA23216.pdf
RFQ
50ST225M4532X
50ST225M4532X
Opis: CAP FILM 2.2UF 20% 50VDC 1812