50PZA33M8X10
RubyconRubycon
50PZA33M8X10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PZA33M8X10
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V T/H
Podatkovni listi: 1.50PZA33M8X10.pdf2.50PZA33M8X10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PZA33M8X10
Številka dela 50PZA33M8X10 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 33UF 20% 50V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36386 pcs Podatkovni list 1.50PZA33M8X10.pdf2.50PZA33M8X10.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PZA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 95mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2141
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 32 mOhm
natančen opis 33µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 32 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF