50PX4R7MEFC5X11
RubyconRubycon
50PX4R7MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PX4R7MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50PX4R7MEFC5X11.pdf2.50PX4R7MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PX4R7MEFC5X11
Številka dela 50PX4R7MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 384848 pcs Podatkovni list 1.50PX4R7MEFC5X11.pdf2.50PX4R7MEFC5X11.pdf
Toleranca 4.7µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija PX
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 50V Paket / primer -
Druga imena 1189-1408 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 32mA Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 50PX4R7MEFC5X11
Lifetime @ Temp. - Impedanca -
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Razširjen opis 4.7µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C