50MXC10000MEFC35X35
pregled izdelka
Številka dela: 50MXC10000MEFC35X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 1.50MXC10000MEFC35X35.pdf2.50MXC10000MEFC35X35.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MXC10000MEFC35X35
Številka dela 50MXC10000MEFC35X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23430 pcs Podatkovni list 1.50MXC10000MEFC35X35.pdf2.50MXC10000MEFC35X35.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 4.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.6575A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10000µF Aplikacije General Purpose