50MU684M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MU684M3225
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Podatkovni listi: 50MU684M3225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MU684M3225
Številka dela 50MU684M3225 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33983 pcs Podatkovni list 50MU684M3225.pdf
Voltage Rating - DC - Toleranca 0.68µF
Prekinitev - Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija PMLCAP®, MU
Ripple Current - nizka frekvenca DC Link, DC Filtering Polarizacija 1210 (3225 Metric)
Druga imena 50MU0.6803225X
50MU0.6803225X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 50MU684M3225 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.68µF ±20% Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Dielektrični premer Acrylic, Metallized Opis CAP FILM 0.68UF 20% 50VDC 1210
Tok - puščanje 50V