50ML4.7MEFC4X7
RubyconRubycon
50ML4.7MEFC4X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ML4.7MEFC4X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ML4.7MEFC4X7.pdf2.50ML4.7MEFC4X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ML4.7MEFC4X7
Številka dela 50ML4.7MEFC4X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 367924 pcs Podatkovni list 1.50ML4.7MEFC4X7.pdf2.50ML4.7MEFC4X7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 23mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 34.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2306
50ML4.7MEFC4X7-ND
50ML4R7MEFC4X7
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF