50ML33MEFCTA8X7
RubyconRubycon
50ML33MEFCTA8X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ML33MEFCTA8X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ML33MEFCTA8X7.pdf2.50ML33MEFCTA8X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 50ML33MEFCTA8X7
Številka dela 50ML33MEFCTA8X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 870316 pcs Podatkovni list 1.50ML33MEFCTA8X7.pdf2.50ML33MEFCTA8X7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 112.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose