450WA2R2MEFC10X9
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450WA2R2MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE
Podatkovni listi: 1.450WA2R2MEFC10X9.pdf2.450WA2R2MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450WA2R2MEFC10X9
Številka dela 450WA2R2MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 157358 pcs Podatkovni list 1.450WA2R2MEFC10X9.pdf2.450WA2R2MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 43.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4106
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose