450WA2.2MEFCT810X9
RubyconRubycon
450WA2.2MEFCT810X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450WA2.2MEFCT810X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450WA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WA2.2MEFCT810X9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 450WA2.2MEFCT810X9
Številka dela 450WA2.2MEFCT810X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 597172 pcs Podatkovni list 1.450WA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WA2.2MEFCT810X9.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 43.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose