450MXC150MEFCSN22X45
RubyconRubycon
450MXC150MEFCSN22X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450MXC150MEFCSN22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXC150MEFCSN22X45.pdf2.450MXC150MEFCSN22X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXC150MEFCSN22X45
Številka dela 450MXC150MEFCSN22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35926 pcs Podatkovni list 1.450MXC150MEFCSN22X45.pdf2.450MXC150MEFCSN22X45.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.232A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose