450MXC150MEFC30X30
pregled izdelka
Številka dela: 450MXC150MEFC30X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXC150MEFC30X30.pdf2.450MXC150MEFC30X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXC150MEFC30X30
Številka dela 450MXC150MEFC30X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34347 pcs Podatkovni list 1.450MXC150MEFC30X30.pdf2.450MXC150MEFC30X30.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.232A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose