400LSW4700M77X115
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSW4700M77X115
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SCREW TERMINAL
Podatkovni listi: 1.400LSW4700M77X115.pdf2.400LSW4700M77X115.pdf3.400LSW4700M77X115.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSW4700M77X115
Številka dela 400LSW4700M77X115 Proizvajalec Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.031" Dia (77.00mm)
Serija LSW Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.646" (118.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4700µF