400LSW2200MNB64X119
RubyconRubycon
400LSW2200MNB64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSW2200MNB64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSW2200MNB64X119.pdf2.400LSW2200MNB64X119.pdf3.400LSW2200MNB64X119.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSW2200MNB64X119
Številka dela 400LSW2200MNB64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSW Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-1946
400LSW2200M64X119
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF