400LLE3.3MEFC10X9
RubyconRubycon
400LLE3.3MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LLE3.3MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400LLE3.3MEFC10X9.pdf2.400LLE3.3MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LLE3.3MEFC10X9
Številka dela 400LLE3.3MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 393021 pcs Podatkovni list 1.400LLE3.3MEFC10X9.pdf2.400LLE3.3MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 48mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF