400LLE2R2MEFC8X11.5
RubyconRubycon
400LLE2R2MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LLE2R2MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400LLE2R2MEFC8X11.5.pdf2.400LLE2R2MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LLE2R2MEFC8X11.5
Številka dela 400LLE2R2MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187231 pcs Podatkovni list 1.400LLE2R2MEFC8X11.5.pdf2.400LLE2R2MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LLE Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 40mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-1329
400LLE2R2MEFC8X11R5
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 15000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose