400LEX3.3MEFC10X9
RubyconRubycon
400LEX3.3MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LEX3.3MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400LEX3.3MEFC10X9.pdf2.400LEX3.3MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LEX3.3MEFC10X9
Številka dela 400LEX3.3MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115287 pcs Podatkovni list 1.400LEX3.3MEFC10X9.pdf2.400LEX3.3MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LEX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 48mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-2727 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose