400LEX2R7MEFC8X11.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LEX2R7MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.400LEX2R7MEFC8X11.5.pdf2.400LEX2R7MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LEX2R7MEFC8X11.5
Številka dela 400LEX2R7MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 524994 pcs Podatkovni list 1.400LEX2R7MEFC8X11.5.pdf2.400LEX2R7MEFC8X11.5.pdf
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 400LEX2R7MEFC8X11.5 Razširjen opis Aluminum Capacitors
Opis CAP ALUM RAD
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
400LEX2.2MEFC8X10
400LEX2.2MEFC8X10
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM RAD
Na zalogi: 604420 pcs
Prenesi: 400LEX2.2MEFC8X10.pdf
RFQ
400LEX3.3MEFC8X11.5
400LEX3.3MEFC8X11.5
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL