385MXC560MEFC35X45
pregled izdelka
Številka dela: 385MXC560MEFC35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.385MXC560MEFC35X45.pdf2.385MXC560MEFC35X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 385MXC560MEFC35X45
Številka dela 385MXC560MEFC35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49599 pcs Podatkovni list 1.385MXC560MEFC35X45.pdf2.385MXC560MEFC35X45.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.99A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.786A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose