385MXC270MEFC30X35
pregled izdelka
Številka dela: 385MXC270MEFC30X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 270UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.385MXC270MEFC30X35.pdf2.385MXC270MEFC30X35.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 385MXC270MEFC30X35
Številka dela 385MXC270MEFC30X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36171 pcs Podatkovni list 1.385MXC270MEFC30X35.pdf2.385MXC270MEFC30X35.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.61A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 270µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 270µF Aplikacije General Purpose