385KXF82MEFC25X20
pregled izdelka
Številka dela: 385KXF82MEFC25X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.385KXF82MEFC25X20.pdf2.385KXF82MEFC25X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 385KXF82MEFC25X20
Številka dela 385KXF82MEFC25X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16371 pcs Podatkovni list 1.385KXF82MEFC25X20.pdf2.385KXF82MEFC25X20.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 728mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
385KXF56MEFC22X20
385KXF56MEFC22X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 56UF 20% 385V SNAP
Na zalogi: 27613 pcs
Prenesi: 385KXF56MEFC22X20.pdf
RFQ
385MXC100MEFCSN25X25
385MXC100MEFCSN25X25
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 385V SNAP