385KXF150MEFC35X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 385KXF150MEFC35X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.385KXF150MEFC35X20.pdf2.385KXF150MEFC35X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 385KXF150MEFC35X20
Številka dela 385KXF150MEFC35X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9698 pcs Podatkovni list 1.385KXF150MEFC35X20.pdf2.385KXF150MEFC35X20.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
385D
385D
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: CMPRSR VALV SPR SML&LGTWGT
Na zalogi: 1642 pcs
Prenesi:
RFQ
385988
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: .100 F ANVIL
Na zalogi: 208 pcs
Prenesi:
RFQ
385KXF82MEFC25X20
385KXF82MEFC25X20
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 82UF 20% 385V SNAP
Na zalogi: 16371 pcs
Prenesi: 385KXF82MEFC25X20.pdf
385MXC120MEFC25X25
385MXC120MEFC25X25
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 120UF 20% 385V SNAP
Prenesi: 385MXC120MEFC25X25.pdf
385977
Opis: F CRIMPER
Na zalogi: 601 pcs
Prenesi: 385977.pdf
385KXF120MEFC30X20
385KXF120MEFC30X20