35ZLG470MEFCT810X20
RubyconRubycon
35ZLG470MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLG470MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLG470MEFCT810X20.pdf2.35ZLG470MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLG470MEFCT810X20
Številka dela 35ZLG470MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 351856 pcs Podatkovni list 1.35ZLG470MEFCT810X20.pdf2.35ZLG470MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.199A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.18A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 14 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF