35ZLG4.7MEFCT54X7
RubyconRubycon
35ZLG4.7MEFCT54X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLG4.7MEFCT54X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLG4.7MEFCT54X7.pdf2.35ZLG4.7MEFCT54X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLG4.7MEFCT54X7
Številka dela 35ZLG4.7MEFCT54X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2085498 pcs Podatkovni list 1.35ZLG4.7MEFCT54X7.pdf2.35ZLG4.7MEFCT54X7.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ZLG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34.5mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 640 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose