35YXM100MEFC8X11.5
RubyconRubycon
35YXM100MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXM100MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXM100MEFC8X11.5.pdf2.35YXM100MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXM100MEFC8X11.5
Številka dela 35YXM100MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180906 pcs Podatkovni list 1.35YXM100MEFC8X11.5.pdf2.35YXM100MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 231mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 330mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3962
35YXM100MEFC8X11.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF