35YXJ47M5X11
RubyconRubycon
35YXJ47M5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXJ47M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXJ47M5X11.pdf2.35YXJ47M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXJ47M5X11
Številka dela 35YXJ47M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 342403 pcs Podatkovni list 1.35YXJ47M5X11.pdf2.35YXJ47M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 137.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 250mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2919
35YXJ47M5X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 400 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose