35TXW820MEFC10X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TXW820MEFC10X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35TXW820MEFC10X30.pdf2.35TXW820MEFC10X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TXW820MEFC10X30
Številka dela 35TXW820MEFC10X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 169718 pcs Podatkovni list 1.35TXW820MEFC10X30.pdf2.35TXW820MEFC10X30.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.48A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.47A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose