35SGV47M8X6.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SGV47M8X6.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SMD CAP
Podatkovni listi: 1.35SGV47M8X6.5.pdf2.35SGV47M8X6.5.pdf3.35SGV47M8X6.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SGV47M8X6.5
Številka dela 35SGV47M8X6.5 Proizvajalec Rubycon
Opis SMD CAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SGV Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF