35SGV4.7M4X6.1
RubyconRubycon
35SGV4.7M4X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SGV4.7M4X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35SGV4.7M4X6.1.pdf2.35SGV4.7M4X6.1.pdf3.35SGV4.7M4X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SGV4.7M4X6.1
Številka dela 35SGV4.7M4X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2452-2
35SGV4.7M4X6.1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF