35MXC3900MEFC22X25
pregled izdelka
Številka dela: 35MXC3900MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXC3900MEFC22X25.pdf2.35MXC3900MEFC22X25.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXC3900MEFC22X25
Številka dela 35MXC3900MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54691 pcs Podatkovni list 1.35MXC3900MEFC22X25.pdf2.35MXC3900MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.047A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose