35MXC3300MEFC22X25
pregled izdelka
Številka dela: 35MXC3300MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SNAP TERMINAL
Podatkovni listi: 1.35MXC3300MEFC22X25.pdf2.35MXC3300MEFC22X25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXC3300MEFC22X25
Številka dela 35MXC3300MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis SNAP TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45709 pcs Podatkovni list 1.35MXC3300MEFC22X25.pdf2.35MXC3300MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3300µF