35LSW47000MNB51X98
RubyconRubycon
35LSW47000MNB51X98 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35LSW47000MNB51X98
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Podatkovni listi: 1.35LSW47000MNB51X98.pdf2.35LSW47000MNB51X98.pdf3.35LSW47000MNB51X98.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35LSW47000MNB51X98
Številka dela 35LSW47000MNB51X98 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LSW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.9A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 10.692A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 35LSW47000MEFC51X98
35LSW47000MEFC51X98-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.858" (21.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.976" (101.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47000µF