35LSQ150000MEFC64X99
RubyconRubycon
35LSQ150000MEFC64X99 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35LSQ150000MEFC64X99
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Podatkovni listi: 1.35LSQ150000MEFC64X99.pdf2.35LSQ150000MEFC64X99.pdf3.35LSQ150000MEFC64X99.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35LSQ150000MEFC64X99
Številka dela 35LSQ150000MEFC64X99 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 14.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 15.768A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.016" (102.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 150000µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35LSW47000MNB51X98
35LSW47000MNB51X98
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 47000UF 20% 35V SCREW
Na zalogi: 3227 pcs
Prenesi: 35LSW47000MNB51X98.pdf
RFQ
35L048B2U
35L048B2U
Proizvajalci: Portescap
Opis: STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Na zalogi: 3834 pcs
Prenesi: 35L048B2U.pdf
RFQ
35LJNS
35LJNS
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONN JACK STEREO 3.5MM