315MXC150MEFC22X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315MXC150MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.315MXC150MEFC22X30.pdf2.315MXC150MEFC22X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315MXC150MEFC22X30
Številka dela 315MXC150MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52549 pcs Podatkovni list 1.315MXC150MEFC22X30.pdf2.315MXC150MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.148A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
315MXC180MEFCSN25X25
315MXC180MEFCSN25X25
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Na zalogi: 39719 pcs
Prenesi: 315MXC180MEFCSN25X25.pdf
RFQ
315MXC150MEFC25X25
315MXC150MEFC25X25
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 150UF 20% 315V SNAP
Na zalogi: 15614 pcs
Prenesi: 315MXC150MEFC25X25.pdf
RFQ
315MT
315MT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC